language
cs

Allivictus

 

pic.: česnek pro zdraví

 

infografika

 

 

 

 

  •  

  •  


 

infografika

 

 


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

 

 

 

 

LOADING

 

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku, bylin a imunity

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

Získali jsme značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR!

Značku Český výrobek - garantováno Potravinářskou komorou ČR, která garantuje spotřebiteli český původ výrobku a českou kvalitu, získal náš stěžejní produkt - doplněk stravy Allivictus Tinktura. Není divu, Allivictus Tinktura, kterou vyrábíme v manufaktuře v České Skalici, totiž obsahuje jen ten nejkvalitnější český česnek pocházející převážně z oblasti Dolního Němčí a jemný kvasný rafinovaný líh z lihovaru Chrudim.

„V současné době se často prosazuje názor, že strava založená na lokálních surovinách je pro člověka nejpřirozenější a zároveň také nejzdravější. Trendem je návrat k regionální potravině, což je jedině dobře z mnoha různých důvodů. Domácí produkty bývají obvykle čerstvější, mívají vyšší nutriční hodnoty a jejich výroba podléhá kontrolám ze strany Státní zemědělské a potravinářské inspekce. Nákupem domácích potravin navíc lidé podporují českou ekonomiku a přispívají k zachování malebného zemědělského rázu naší krajiny,“ říká ředitel společnosti Allivictus, Ing. Martin Dindoš.

Pokud jde o česnek, tento trend návratu k domácím produktům platí dvojnásob. Česká republika byla až do roku 1995 v produkci česneku soběstačná. V důsledku levných dovozů však pěstitelé od jeho pěstování začali postupně upouštět. V posledních letech naštěstí dochází ke zmiňované změně v myšlení spotřebitelů ve prospěch českého, daleko kvalitnějšího a chutnějšího česneku, který má vyšší podíl cenné sušiny než česnek z dovozu a tím pádem také lepší nutriční hodnoty. To se projevuje zvýšenou poptávkou a zvětšováním jeho pěstebních ploch na území ČR.

„Značka Český výrobek - garantováno Potravinářskou komorou ČR umožňuje spotřebiteli rychle se orientovat v množství výrobků různé provenience a vybrat mezi nimi ten, který je skutečně český. Abychom na první pohled zdůraznili původ našeho výrobku, zvolili jsme tuto značku i my. Od tohoto označení očekáváme mimo jiné zvýšení důvěry spotřebitelů v náš produkt, který je kvalitní a opravdu 100% český,“ dodává Ing. Martin Dindoš.

x

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více