language
cs

Allivictus

 

pic.: česnek pro zdraví

 

infografika

 

 

 

 

  •  

  •  


 

infografika

 

 


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

 

 

 

 

LOADING

 

Imunita stojí i za rozhodnutím, jakého partnera si vybereme, říká lékařka

Imunita sídlí všude v našem těle, podobně jako nervový systém. „A tím, čím je pro nervový systém mozek, je pro imunitní systém kostní dřeň, kde imunitní buňky vznikají, a brzlí

 

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku, bylin a imunity

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

Huříková druhá na C1 v Bedřichově!

photo

Tereza se po startu držela na třetím místě, na čele závodu. Čáru přes rozpočet závodu však udělalo počasí, které z tratě vytvořilo bahniště, proto se ve sjezdu ze zaváděcího okruhu se dostala do nesprávné stopy, která ji vhodila, a to doslova, do bahenní koupele.

"Ani nevím jak se to seběhlo. Pod sjezdem bylo hluboké vyježděné bahno, ve kterém se na zem poroučela snad polovina startovního pole juniorů, kteří závodili před námi. Věděla jsem o tom místě, ale ve startovním mumraji jsem se bohužel do jiné stopy nedokázala dostat a poroučela jsem se tam k zemi taky. Vykoupala jsem se celá v bahně:-) Půl okruhu jsem jezdila někde na 12. příčce a neviděla jsem na cestu. V depu jsem si opláchla obličej aspoň vodou z bidonu, ale bylo těžké se i tak dnes dostat do tempa. Neustálé naskakování a seskakování z kola, skoro každý kopec se běhal po kotníky v blátě. V jednom místě bahno s vodou sahalo až do půlky lýtek:-) Trošku dobrodružství."

Závod v Bedřichově byl závodem pro trvďačky a Tereza potvrdila, že se se špatnýma podmínkama nemazlí. I v této nepřízni počasí se nakonec prokousala až na druhou pozici a stáhla do cíle i náskok vedoucí Polky Anny Szafraniec, na pouhých třicet vteřin z minuty a čtvrt ztráty, kterou na startu nabrala pádem.

"Musím přiznat, že to dnes moc o závodění nebylo. Řekla bych, že šlo spíš o to, kdo vydrží psychicky. Kolo bylo zalepené bahnem už v prvním kole, zánět spojivek z marastu v očích nás bude čekat asi všechny a střihnout si závod extrémního MTB duatlonu byl intenzivní zážitek:-) Se sebou jsem spokojená. Zvládla jsem závod na druhém místě a rozjela (a rozběhala) jsem se na Nové Město. Tam doufám, nás bude čekat suchá trať a letní počasí:-)"

Do Nového Města na Moravě se Tereza přesouvá už ve středu, aby potrénovala na tamní trati a seznámila se i s tratí XC Eliminator, který s největší pravděpodobností rovněž pojede.

"Chci sprint eliminator v pátek zkusit. Nikdy jsem ho nejela a bude to pro mě dobrá nová zkušenost, navíc před domácím publikem, tak uvidím, kolik ze sebe dokážu v pátek ve sprintech vymáčknout. Na celý svěťák se už moc těším a doufám, že všichni fanoušci vytvoří během víkendu ve Vysočina aréně pořádný kotel. Stěžejní pak pro mě bude závod cross-country v neděli."
 

x

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více