language
cs

Allivictus

 

pic.: česnek pro zdraví

 

infografika

 

 

 

 

  •  

  •  


 

infografika

 

 


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

 

 

 

 

LOADING

 

Imunita stojí i za rozhodnutím, jakého partnera si vybereme, říká lékařka

Imunita sídlí všude v našem těle, podobně jako nervový systém. „A tím, čím je pro nervový systém mozek, je pro imunitní systém kostní dřeň, kde imunitní buňky vznikají, a brzlí

 

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku, bylin a imunity

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

Tereza Huříková zvítězila ve finále

Jediný závod českého poháru horských kol, který letos měla možnost Tereza v nabitém programu absolvovat, byl finálový podnik v Boskovicích uplynulou neděli 8.9. Tereza na okruhu kolem westernového městečka potvrdila roli favoritky a vyhrála s velkým náskokem, i když závod kategorie C2 absolvovala hlavně z tréninkového hlediska před blížícím se finálovým závodem světového poháru v Norsku.

"V průběhu týdne jsem se snažila zregenerovat z mistrovství světa a dlouhé cesty z JAR, která byla náročná. Z klimatizovaného letadla jsem si přivezla lehké nachlazení a musela jsem se tak během pár volných dnů dát do pořádku, abych ještě v týdnu mohla absolvovat intenzivní tréninky a finále ČP v Boskovicích. Nakonec se povedlo a nachlazení jsem i díky mé záchranné brzdě Allivictus zažehnala a mohla tak naplno trénovat i závodit."

Tereza do závodu nastoupila s jasným cílem, vyzkoušet si týden před finálovým svěťákem výkonnost v maximálních otáčkách.

"Holky se mi to po startu snažily znepříjemnit. Cítila jsem únavu z cestování a tréninků, ale od poloviny prvního kola jsem si začala budovat náskok, který jsem až do cíle navyšovala. Závod tak splnil tréninkový účel, získala jsem i několik UCI bodů, protože byl závod kategorie C2. To se do UCI žebříčku vždy hodí. Navíc na nás čekala hezká trať plná jezdivé techniky v zajímavém prostředí divokého Západu."

Do norského lyžařského střediska Hafjell se Tereza přesouvá už v úterý společně se svým teamem Specialized Racing XC a v posledním světovém poháru 2013 se bude chtít porvat o umístění v TOP 10, které jí na MS v JAR jen o kousek uniklo. Závod budete moc opět sledovat živě v sobotu 14.9. na Redbull.tv

x

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více