language
cs

Allivictus

Allivictus je poctivý český a slovenský česnek v každé kapce - POZOR - jedna lahvička Vám stačit nebude!

Česnek bez následného zápachu! 

Někomu česnek a jeho odér vadí, někdo česnek miluje a naopak mu voní. Z vařeného nebo i syrového česneku naše tělo toho ale moc nevstřebá, spíše s ním bojuje - i proto ten následný česnekový odér a časté nadýmání. Proč tomu tak je? Proč je allivictus lépe stravitelný a naším tělem lépe využitelný z pohledu zdraví prospěšných látek než syrový česnek? Jak dokáže přispět k zdravému mikrobiomu střev a mnoho dalšího, se můžete dozvědět i v záznamu rozhovoru majitele společnosti v Country Rádiu. Podcast - archiv Country Rádio                                                                                          Použité lahvičky a obaly od svých klientů vykupujeme. Více se dozvíte zde RECYKLACE                                                                                                                                         

Allivictus je z česneku, ale na rozdíl od něj není z uživatele cítit.

Allivictus je kvalitní český doplněk stravy.

Je vyroben pouze z kvalitního českého a slovenského česneku, dnes již z vlastní kvalitní  a viruprosté sadby. Mimo jiné díky intenzivní spolupráci s Výzkumným ústavem rostlinné výroby, v. v. i., konkrétně sekcí aplikovaného výzkumu zelenin a speciálních plodin v Olomouci a to již od roku 2008.

Allivictus se vyrábí ručně a bez použití kovových nástrojů. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným a dlouhodobým uživatelům může díky efektivní formě vstřebání poskytnout mnoho zdravotních benefitů. 

Nejedná se o tabletky přeplněné emulgátory a stabilizátory s deklarovaným obsahem účinné látky, která je těkavá a extrémně prchavá. Ano - myslíme allicin. Ten prostě nelze v tabletce uchovat. 

PROČ tedy raději užívat ALLIVICTUS?

A teď to nejdůležitější, čemu mnoho lidí díky respektu z kvalitního česneku a prokouknutí a pochopení triků s obsahem allicinu v česnekových tabletkách, nevěří...

....dokud nevyzkoušejí a nepřesvědčí se sami - pravidelné užívání allivictu je společensky neomezuje následným zápachem.

Vlastní zkušenost Vám nikdo nevezme.

pic.: česnek pro zdraví

Skokové změny počasí neprospívají našemu zdraví

Česnek je lék! Již tisíce let!

Česnek je pro své účinky známý už od pradávna. Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vše lze léčit jídlem. Čisté a zdravé střeva jsou základ. V dnešní koronavirové době se to ukazuje naplno.

Oproti konzumaci čerstvého česneku tkví výhoda Allivictu především v tom, že obvykle nezpůsobuje žádné trávicí obtíže a již po krátké době není cítit z dechu ani potu uživatele. Nevěříte?

Vyzkoušejte startovací balení za 369,- Kč vč. poštovného a balného. 

Evropský úřad pro bezpečnost potravin (EFSA) zhodnotil doložené vlastnosti přípravků s česnekem a stanovil tato následující tvrzení o účinné látce česneku:

 • Pomáhá udržovat zdravou funkci srdce a krevních cév.
 • Přispívá k normální funkci imunitního systému.
 • Přispívá k tělesné odolnosti proti dočasnému stresu.

Allivictus je bezpečný pro malé děti, těhotné ženy i kojící matky.

Garance kvality

Allivictus je bezpečný i pro malé děti. Papírově a registračně je to od 3 let v ČR, v Kanadě od 2 let a v Německu od 12cti let věku dítěte. Po konsultaci s lékařem jej lze použít na podporu imunity tělu vlastní i u menších dětí a také u těhotných žen kojících maminek.

Allivictus obsahuje 67 % česnekového macerátu a 33 % potravinářského lihu, žádné další přísady.

Registrace Allivictu

V Kanadě je Allivictus registrován Health Canada jako „natural health product“ pod NPN: 80038739. V roce 2012 zde byl povolen prodej a prezentace produktu s následujícím tvrzením*:

Allivictus - Imunita v každé kapce
Tradičně užíván v bylinné medicíně:
• k úlevě od příznaků spojených s infekcí horních cest dýchacích a s nachlazením
• ke snižování vysoké hladiny krevních lipidů a tím i rizik onemocnění kardiovaskulárními chorobami
• k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi“

Na Slovensku, v Německu a Rakousku je allivictus registrován stejně jako v Česku, v kategorii potravní doplněk.

* výše uvedené informace jsou konstatováním reality, rozhodně neslouží k uvádění průměrného evropského spotřebitele v omyl.

Na tomto příkladu lze demonstrovat, jak rozdílně jednotlivé jurisdikce přistupují k samoléčbě a klasifikaci potravních doplňků, fytofarmak a léčiv.

Dle našeho názoru - spotřebitel má mít svobodný přístup k informacím a vědět, jak odlišně dokáže být stejný produkt posuzován různými orgány státní moci v různých částech a státech světa. 

Naše provozní a výrobní prostory mají pro systém kritických bodů certifikát úrovně HACCP.

Zázraky na počkání neumíme, ale kdo vydrží "kapat" alespoň dva, lépe alespoň tři měsíce - pochopí o čem allivictus je a jaký zdravotní benefit mu přinese. Vždy je to ryze individuální. Ze zkušeností našich klientů víme, že například u dam s mírnou nadváhou je to většinou konec bolavých a oteklých nohou, konec studených prstů na končetinách. Konec otravným vaginálním mykózám a celkové zlepšení metabolismu a kvality života.

 
Sportovci svorně hlásí nový příval energie a síly. U mužů ve věku 45+ je asi největším benefitem zásadní zlepšení prokrvení všech orgánů, zejména těch pro muže nejdůležitělších.
 
O libidózních účincích česneku se toho za tisíce let co jej lidstvo používá jako koření, afrodiziakum, či přírodní lék napsalo opravdu hodně. Mírně jsme toto téma nakousli i v rozhovoru na Country Rádiu.


Vysoký krevní tlak je problémové onemocnění, které dle statistik postihuje zhruba 20 % světové populace. A to rozhodně není málo! Chce to česnek, česnek, česnek…

Stálí klienti díky našemu věrnostnímu systému a cenovým zvýhodněním platí tyto denní náklady cca poloviční.

Férově platí - čím více nakupujete, tím lepší máte cenu za 1 ml. 

Navíc máte možnost na našich stránkách zakoupit i další produkty z našeho portfolia.

Zde pro pobavení video z našeho archivu k propagaci allivictu z roku 2008.

 

 

 

infografika

Mnoho pozitivních zkušeností s Allivictem mají jeho pravidelní uživatelé: "Na Allivictus nedáme dopustit a dokonce ani naše 2 děti už si bez něj ráno neumí představit, zpočátku samozřejmě "brblali" :-). Neuchrání nás sice stoprocentně před nemocemi, ale jednoznačně máme díky němu dobrou imunitu a lépe se bráníme, když na nás nějaký bacil útočí. Jednoznačnou výhodou zároveň je, že česnek skutečně po poměrně krátké době není vůbec cítit." Eva N. naše klientka od roku 2007

"Absenci "specifické vůně česneku" nelze Allivictu upřít, poctivá surovina se prostě nezapře! Co mne ale dostává je to, že do 5ti minut není ze mne cítít a dokonce ani když se pořádně zapotím!" říká skifař Ondřej Synek

Allivictus, aneb zázračné účinky česneku video z dílny www.tvojekrabicka.cz

Allivictus, aneb zázračné účinky česneku video z dílny blogerky Flabgee, minuta 7:07

ZÁSILKOVNA pouze 48 Kč

OBJEDNÁVKY PLACENÉ KARTOU PŘI OBJEDNÁNÍ  BEZ POŠTOVNÉHO A BALNÉHO!

IMUNITA se buduje celoročně.

Účinným pomocníkem v celoživotní cestě za pevným zdravím je také Allivictus. Má přesné dávkování, po požití není z uživatele cítit a lze jej kombinovat s dalšími doplňky stravy a léky. Konsultace předem s permanentně se dovzdělávajícím lékařem, který není jen dealerem farmaceutických firem, ale zajímá se a aplikuje v léčbě celostní přístup velmi doporučujeme. Dlouholeté osobní zkušenosti a positivní zpětná vazba od našich stálých klientů nás v tom jen utvrzují. Zejména těch, kteří allivictus užívají celoročně, bez přestávek.

Martin Dindoš u zdi

Ing. Martin Dindoš - ředitel a majitel Allivictus a.s. Více...

Od roku 2007, kdy naše společnost vznikla, se toho událo opravdu hodně.

Dostat k lidem produkt, který páchne na dálku česnekem a přesvědčit je, že z nich nebude po chvíli cítit, není jednoduché. Multilevel jako prodejní kanál by produkt neúměrně zdražil, v lékárnách na vysvětlení benefitů není čas a prostor na viditelných místech je extrémně drahý.

Osobní zkušenost a následné osobní doporučení je u našeho produktu nejlepší reklama!

V dnešní dynamické a informačně přeplněné době lidé bohužel  zapomínají na jednoduchá a po tisíciletí osvědčená řešení pro vylepšení vlastní imunity a prevenci před nemocemi.

Co mají společného česnek a konopí? Proč je cenzura na informace ohledně samoléčby tak destruktivní a proč s ní nevzdáme nikdy boj?

 

Logo Cannabios a Trompetol
Allivictus úzce spolupracuje s prvotřídním evropským výrobcem konopné kosmetiky - společností CANNACURA s.r.o. Na našem eshopu najdete většinu položek z portfolia CANNABIOS a Trompetol.
 

TufteAllivictus je partner norské firmy Tufte Wear, která vyrábí kvalitní oblečení s certifikátem Oekotext Standart 100, který zaručuje, že oblečení neobsahuje chemické přísady. S firmou Tufte Wear spolupracuje také náš nejznámější olympijský ambassador Ondřej Synek.

Allivictus byl díky dlouholeté spolupráci se společností Sport Invest oficiálním partnerem seriálu závodů Kolo pro život (2014-2017).

 

Opět plníme lahvičky česnekovým elixírem věčného mládí a zdraví!
 

Allivictus a intimní hygiena ženy

Mnoho českých gynekologů na allivictus nedá dopustit, zejména pro jeho virucidní, baktericidní a fungicidní účinky. Zejména když jej pacientky s chronickým obtížemi používají nejen lokálně, ale pravidelně a dlouhodobě zejména perorálně.
 
Toto 10 let staré video je vlastně stále aktuální. Přibývá pouze zákonů, vyhlášek, restrikcí a omezení. Spotřebitel je v době informačního šumu a distrakce stále častěji považován ze strany úředníků za pologramotného debílka. Průměrný evropský spotřebitel (ano - definice ze zákona) je ten, který neumí sám vyhodnotit informace a proto se musí "chránit". Vše je jakože v zájmu ochrany spotřebitele. Kdo to prokoukne, je mu jasné, že jde spíše o hájení stavů a zájmů velkých korporací. Mění se pouze kulisy a herci. Problém mykóz, infekcí a plísní zůstává. Primář MUDr. Pícha k tematice užití allivictu na gynekologické obtíže. Ty bohužel zejména v druhé půlce léta umí potrápit. Více o prevenci a jak si pomoci pravidelným užíváním allivictu a dalších doplňků stravy se dozvíte v tomto videu a na našem webu. Produkt Allivictus Intim byl standardní produkt Allivictus - pouze registrovaný jako kosmetika. 
 
Zajímavý rozhovor o allivictu s předním českým gynekologem z roku 2010.
 

 

Nejvyšší čas začít s allivictem již teď, dle zkušeností pravidelných uživatelů, ten maximální benefit se dostavuje po prvních dvou, maximálně třech měsících pravidelného užívání.

 

Nezapomeňte se "vyzbrojit" na cestu do zahraničí a dovolenou v exotice. 

​Pokud máte to štěstí a povede se Vám vycestovat, rozhodně si ale allivictus nezapomeňte přibalit do lékárničky. Pomůže Vám mimo jiné ochránit se před dotěrným hmyzem a klíšťaty. Česnek je vynikající a osvědčené přírodní antiparazitikum a antimalarikum. 

Jak správně chránit ruce v době nadměrného užívání alkoholové desinfekce?

Trompetol na ruce

Udržení nativity aktivních látek – obsažený CC+ komplex v té nejpřirozenější podobě

Působení CC+ komplexu v horních vrstvách pokožky – v blízkosti kanabinoidních receptorů. Okluze pokožky – látka s nejvyšší hydratační schopností.  Mikrobiální stabilita. Palm-oil free.

Allivictus je z poctivého a kvalitního česneku.

Česnek je lék již po tisíce let!

Allivictus krátce po aplikaci nezanechává nepříjemnou pachovou stopu! Nevěříte? Vyzkoušejte si to sami na sobě - zakoupením startovacího balení.

Allivictus

 • již po velmi krátké době po aplikaci není cítit z dechu ani potu uživatele
 • ​je vyroben výhradně z kvalitního českého česneku
 • originální sadba česneku - pěstovaná na principech ekologického zemědělství, na BIO certifikáty si nehrajeme
 • je zpracováván ručně a bez použití kovových nástrojů
 • neobsahuje sladidla, umělá barviva a konzervanty
 • obsahuje pouze česnek a kvalitní potravinářský líh, žádné další přísady
 • umožňuje pohodlné užívání a přesné dávkování v závislosti na hmotnosti uživatele
 • česnek napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu
 • česnek je tradičně využíván k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
 • česnek je tradičním a osvědčeným přírodním antibiotikem, antivirotikem, antimykotikem. Jeho afrodiziakální a libidózní účinky jsou známé tisíce let
 • tinktura 

  Allivictus

 • syrový česnek


Allivictus je 100% český výrobek!

Allivictus, který vyrábíme v manufaktuře
v České Skalici, obsahuje jen ten nejkvalitnější český česnek pocházející
z Moravského Slovácka, z okolí Slaného a Litoměřic a jemný kvasný rafinovaný líh z lihovaru Chrudim.


V roce 2014 jsme pro Allivictus získali značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR, která garantuje spotřebiteli český původ výrobku a českou kvalitu. Jsme hrdí na to, že Allivictus je opravdu 100% českým produktem!

 • Allivictus je jedinečný - přísné podmínky výroby a pěstování umožňují produkci pouze v limitovaném množství
 • zaručujeme prvotřídní kvalitu díky ručnímu zpracování bez použití kovových nástrojů
 • je vyráběný v České republice pouze z kvalitního českého česneku

 V Kanadě je přípravek certifikován jako natural health          product.
 V Evropské unii je přípravek certifikován jako doplněk stravy.

infografika

Produkty pro každé roční období

Allivictus pro každé roční období

Aktivní péči o zdraví a prevenci umíme ocenit, stejně jako loajalitu a podporu našich věrných zákazníků. Čím víc u nás nakupujete, tím lepší cenu máte. Více než 750 recenzí s výsledným hodnocením skoro až 100% na HEURÉCE je pro nás velkou motivací.

Možnost platit kartou Platební karty 

Při platbě kartou neplatíte poštovné a balné!


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

Kde koupit Allivictus? Kde vyzvednout osobně?

 • ČR, SR, Německo, Rakousko, Rusko, Kanada, USA, amazon.ca amazon.com

 • Česká Skalice

  manufaktura a výdejní místo:
  Allivictus, s.r.o.
  Podhradní 437
  552 03 Česká Skalice
  Otevřeno: pouze po předchozí tel. domluvě
  Telefon: +420 601 394 218

 • Neratovice

  kancelář a vzorková prodejna:
  Allivictus,s.r.o.
  Vojtěšská 324
  277 11 Neratovice
  Otevřeno: pouze po předchozí tel. domluvě
  Telefon: +420 326 907 530,
  +420 603 171 954

 • Hledáme partnery pro Allivictus Pointy v dalších městech ČR a SR. info@allivictus.cz

Co se děje okolo česneku a Allivictu?

LOADING

Ambasadoři produktu Allivictus

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku, bylin a imunity

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více