language
cs

Allivictus

Imunita za 300 na měsíc

Česnek = imunita a pevné zdraví.

Allivictus je poctivý česnek v každé kapce.

Benefit navíc - bez následného zápachu!

Počasí v posledních letech umí překvapit novým fenoménem. Nepříjemnou skokovou změnou teploty a tlaku. Chvíli to vypadalo, že úmorně dlouhé a extrémně teplé léto skončilo skokem do chladného podzimu a najednou jsou tady zase teploty přes 23 stupňů. Pokud jste nikdy allivictus nevyzkoušeli - teď je ten správný čas. Víte co se s Vámi stane, pokud budete česnek jíst denně? Více zde....

Allivictus je česnek, ale na rozdíl od něj není z uživatele cítit.

Allivictus je kvalitní český doplněk stravy.

Je vyroben pouze z kvalitního českého a slovenského česneku, dnes již z vlastní kvalitní sadby. Mimo jiné díky 11 let trvající intenzivní spolupráci s Výzkumným ústavem rostlinné výroby, v. v. i., konkrétně sekcí aplikovaného výzkumu zelenin a speciálních plodin v Olomouci.

Allivictus se vyrábí ručně a bez použití kovových nástrojů. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným uživatelům dává díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů 

společensky je neomezuje následným zápachem.

pic.: česnek pro zdraví

Skokové změny počasí neprospívají našemu zdraví

Česnek je lék! Již tisíce let!

Česnek je pro své účinky známý už od pradávna... Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vše lze léčit jídlem. Čisté a zdravé střeva jsou základ.

Oproti konzumaci čerstvého česneku tkví výhoda Allivictu především v tom, že obvykle nezpůsobuje žádné trávicí obtíže a již po krátké době není cítit z dechu ani potu uživatele. Nevěříte?

Vyzkoušejte startovací balení za 299,- Kč vč. poštovného a balného. 

Allivictus je bezpečný pro malé děti, těhotné ženy i kojící matky.

Allivictus je bezpečný i pro malé děti. Papírově a registračně je to od 3 let v ČR, v Kanadě od 2 let a v Německu od 12cti let věku dítěte. Po konsultaci s lékařem jej lze doporučit i pro menší děti a také pro těhotné ženy a kojící maminky.

Allivictus obsahuje 67 % česnekového macerátu a 33 % potravinářského lihu, žádné další přísady.

Registrace Allivictu

V Kanadě je Allivictus registrován Health Canada jako „natural health product“ pod NPN: 80038739. V roce 2012 zde byl povolen prodej a prezentace produktu s následujícím tvrzením:

Allivictus - Imunita v každé kapce
Tradičně užíván v bylinné medicíně:
• k úlevě od příznaků spojených s infekcí horních cest dýchacích a s nachlazením
• ke snižování vysoké hladiny krevních lipidů a tím i rizik onemocnění kardiovaskulárními chorobami
• k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi“

Na Slovensku, v Německu a Rakousku je allivictus registrován stejně jako v Česku, v kategorii potravní doplněk.

Naše provozní a výrobní prostory mají pro systém kritických bodů certifikát úrovně HACCP.

Zázraky na počkání neumíme, ale kdo vydrží "kapat" alespoň dva měsíce - pochopí o čem allivictus je a jaký zdravotní benefit mu přinese. Vždy je to ryze individuální. Ze zkušeností našich klientů víme, že například u dam s mírnou nadváhou je to většinou konec bolavých a oteklých nohou, konec studených prstů na končetinách.
 
Sportovci svorně hlásí nový příval energie a síly. U mužů ve věku 40+ je asi největším benefitem zásadní zlepšení prokrvení.
 
O libidózních účincích česneku se toho za tisíce let co jej lidstvo používá jako koření či přírodní lék napsalo opravdu hodně.

Vysoký krevní tlak je problémové onemocnění, které dle statistik postihuje zhruba 20 % světové populace. A to rozhodně není málo! Chce to česnek, česnek, česnek…

Stálý klienti díky našemu věrnostnímu systému a cenovým zvýhodněním platí tyto denní náklady cca poloviční.

Férově platí - čím více nakupujete, tím lepší máte cenu za 1 ml. 

Navíc máte možnost na našich stránkách zakoupit i další produkty z našeho portfolia, včetně moselských a moravských vín. POZOR obsahují alkohol a nejsou určeny ke konzumaci mladistvým. Vstupem na náš eshop - potvrzujete to, že Vám již bylo 18let.

infografika

Mnoho pozitivních zkušeností s Allivictem mají jeho pravidelní uživatelé: "Na Allivictus nedáme dopustit a dokonce ani naše 2 děti už si bez něj ráno neumí představit, zpočátku samozřejmě "brblali" :-). Neuchrání nás sice stoprocentně před nemocemi, ale jednoznačně máme díky němu dobrou imunitu a lépe se bráníme, když na nás nějaký bacil útočí. Jednoznačnou výhodou zároveň je, že česnek skutečně po poměrně krátké době není vůbec cítit." Eva N. naše klientka od roku 2007

"Absenci "specifické vůně česneku" nelze Allivictu upřít, poctivá surovina se prostě nezapře! Co mne ale dostává je to, že do 5ti minut není ze mne cítít a dokonce ani když se pořádně zapotím!" říká skifař Ondřej Synek

"Na kite soustředění všechny kamarádky moc chutnali místním siciliánským komárům, jedině o mne nejevili zájem" Zuzana S. dlouholetá uživatelka, matka 5ti dětí

Allivictus, aneb zázračné účinky česneku video z dílny www.tvojekrabicka.cz

ZÁSILKOVNA pouze 48 Kč

IMUNITA se buduje celoročně.

Účinným pomocníkem v celoživotní cestě za pevným zdravím je také Allivictus. Má přesné dávkování, po požití není z uživatele cítit a lze jej kombinovat s dalšími doplňky stravy a léky. Dlouholeté osobní zkušenosti a positivní zpětná vazba od našich stálých klientů nás v tom jen utvrzují.

Martin Dindoš u zdi

Ing. Martin Dindoš - ředitel a majitel Allivictus a.s. Více...

Od roku 2007, kdy naše společnost vznikla, se toho událo opravdu hodně.

Dostat k lidem produkt, který páchne na dálku česnekem a přesvědčit je, že z nich nebude po chvíli cítit, není jednoduché. Multilevel jako prodejní kanál by produkt neúměrně zdražil, v lékárnách na vysvětlení benefitů není čas a prostor. Osobní zkušenost a následné osobní doporučení je u našeho produktu nejlepší reklama!

V dnešní dynamické a informačně přeplněné době lidé bohužel  zapomínají na jednoduchá a osvědčená řešení pro imunitu a prevenci.

Co mají společného česnek a konopí? Proč je cenzura na informace ohledně samoléčby tak destruktivní a proč s ní nevzdáme nikdy boj?

 

Logo Cannabios a Trompetol
Allivictus úzce spolupracuje s prvotřídním evropským výrobcem konopné kosmetiky - společností CANNACURA s.r.o. Na našem eshopu najdete většinu položek z portfolia CANNABIOS a Trompetol.
 

TufteAllivictus je partner norské firmy Tufte Wear, která vyrábí kvalitní oblečení s certifikátem Oekotext Standart 100, který zaručuje, že oblečení neobsahuje chemické přísady. S firmou Tufte Wear spolupracuje také náš nejznámější olympijský ambassador Ondřej Synek.

Allivictus byl díky dlouholeté spolupráci se společností Sport Invest oficiálním partnerem seriálu závodů Kolo pro život (2014-2017).

 

Opět plníme lahvičky česnekovým elixírem věčného mládí a zdraví!
 

Allivictus a intimní hygiena ženy

Mnoho českých gynekologů na allivictus nedá dopustit, zejména pro jeho virucidní a baktericidní účinky. Zejména když jej pacientky s chronickým obtížemi používají nejen lokálně, ale pravidelně a dlouhodobě zejména perorálně.
 
Toto 9 let staré video je vlastně stále aktuální. Mění se pouze kulisy a herci. Problém mykóz, infekcí a plísní zůstává. Primář MUDr. Pícha k tematice užití allivictu na gynekologické obtíže. Ty bohužel zejména v druhé půlce léta umí potrápit. Více o prevenci a jak si pomoci pravidelným užíváním allivictu a dalších doplňků stravy se dozvíte v tomto videu a na našem webu. Produkt Allivictus Intim byl standardní produkt Allivictus - pouze registrovaný jako kosmetika. 
 
Zajímavý rozhovor o allivictu s předním českým gynekologem z roku 2010.
 

Cestujete na dovolenou?

​Rozhodně si allivictus nezapomeňte přibalit do lékárničky. Pomůže Vám mimo jiné ochránit se před dotěrným hmyzem a klíšťaty. Je to vynikající přírodní antimalarikum. 

Příprava na zimu?

Nejvyšší čas začít s allivitem již teď, po skončení léta.

Imunita se buduje celoročně

Allivictus je z česneku. Česnek je lék již po tisíce let!

Allivictus po aplikaci nezanechává nepříjemnou pachovou stopu!

Allivictus

 • již po velmi krátké době po aplikaci není cítit z dechu ani potu uživatele
 • ​je vyroben výhradně z kvalitního českého česneku
 • je zpracováván ručně a bez použití kovových nástrojů
 • neobsahuje sladidla, umělá barviva a konzervanty
 • obsahuje pouze česnek a líh, žádné další přísady
 • umožňuje pohodlné užívání a přesné dávkování v závislosti na hmotnosti uživatele
 • česnek napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu
 • česnek je tradičně využíván k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
 • tinktura 

  Allivictus

 • syrový česnek


Allivictus je 100% český výrobek!

Allivictus, který vyrábíme v manufaktuře
v České Skalici, obsahuje jen ten nejkvalitnější český česnek pocházející
z Moravského Slovácka, z okolí Slaného a Litoměřic a jemný kvasný rafinovaný líh z lihovaru Chrudim.


V roce 2014 jsme pro Allivictus získali značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR, která garantuje spotřebiteli český původ výrobku a českou kvalitu. Jsme hrdí na to, že Allivictus je opravdu 100% českým produktem!

 • Allivictus je jedinečný - přísné podmínky výroby a pěstování umožňují produkci pouze v limitovaném množství
 • zaručujeme prvotřídní kvalitu díky ručnímu zpracování bez použití kovových nástrojů
 • je vyráběný v České republice pouze z kvalitního českého česneku

 V Kanadě je přípravek certifikován jako natural health          product.
 V Evropské unii je přípravek certifikován jako doplněk stravy.

infografika

Produkty pro každé roční období

Podzim je tady!

Aktivní péči o zdraví a prevenci umíme ocenit, stejně jako loajalitu a podporu našich věrných zákazníků. Čím víc u nás nakupujete, tím lepší cenu máte. 

Možnost platit kartou Platební karty


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

Kde koupit Allivictus? Kde vyzvednout osobně?

 • ČR, SR, Německo, Rakousko, Rusko, Kanada, USA, amazon.ca amazon.com

 • Česká Skalice

  manufaktura a výdejní místo:
  Allivictus, s.r.o.
  Podhradní 437
  552 03 Česká Skalice
  Otevřeno: Po-Pá 6:00 - 14:00 (zvoňte)
  Telefon: +420 601 394 217

 • Neratovice

  kancelář a vzorková prodejna:
  Allivictus,s.r.o.
  Vojtěšská 324
  277 11 Neratovice
  Otevřeno: Po-Pá 7:00-15:00
  Telefon: +420 326 907 530,
  +420 603 171 954 +420 601 394 218

 • Plzeň


 • Kavárna Orient Coffee


 • Naměstí Republiky 135/21,
  301 00 Plzeň
  Po - Pá: 9.00 - 18.00
  So - Ne: 12.00 - 18.00

 • Sortiment k zakoupení: 

 • Allivictus startovací balení, Allivictus sada 3x50ml, Allivictus Premium

 •  

 •  
 • Praha


 • Speciality ze světa nejen tolik medializovaného konopí u odborníků

 •  

 • CBD Club PRAHA                                Na Bojišti 22, Praha 2 

 • Tel.: +420 704 724 472  

  Po - Čt 10:00 až 18:00

  Pátek 11:00 až 20:00

  Sobota 14:00 až 20:00

  Aktuální časy prosím ověřte na webu CBD Clubu PRAHA

  Sortiment k zakoupení: 

  Allivictus startovací balení, Allivictus sada 3x50ml, Allivictus Premium, Allivictus Gold Edition 2008

  Objednávky z eshopu si lze zde vyzvednout 3 dny po zaplacení

 • Lékárenská distribuce ČR

 • Zde lze objednat allivictus 25ml a allivictus 3 x25 ml

 • Hledáme partnery pro Allivictus Pointy v dalších městech ČR a SR. info@allivictus.cz

Co se děje okolo Allivictu?

LOADING

Ambasadoři produktu Allivictus

Co se stane s Vaším tělem, když začnete jíst česnek denně

Omládnete? Nabere novou sílu? Zhubnete? Zlepšíte si imunitu? Snížíte cholesterol? Zlepšíte zažívání?....pokračovat se dá de facto do nekonečna.

 

Česnekový Král chystá návrat a arbitráž

Verdikt televizní rady zničil Martinovi Dindošovi byznys a pověst. Teď žádá zadostiučinění.

 

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více