language
cs

Allivictus

 

pic.: česnek pro zdraví

 

infografika

 

 

 

 

  •  

  •  


 

infografika

 

 


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

 

 

 

 

LOADING

 

Imunita stojí i za rozhodnutím, jakého partnera si vybereme, říká lékařka

Imunita sídlí všude v našem těle, podobně jako nervový systém. „A tím, čím je pro nervový systém mozek, je pro imunitní systém kostní dřeň, kde imunitní buňky vznikají, a brzlí

 

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku, bylin a imunity

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

Česnek vyžene bakterie z vašeho těla, podpoří imunitu a sníží hladinu cholesterolu

photo

Zdroj: https://budejovice.rozhlas.cz/cesnek-vyzene-bakterie-z-vaseho-tela-podpori-imunitu-a-snizi-hladinu-7039486

Česnek vyžene bakterie z vašeho těla, podpoří imunitu a sníží hladinu cholesterolu

4. srpen 2017
 
 

Na povzbuzující sílu česneku by dozajista přísahaly již celé generace našich předků. Římští vojáci jej jedli pro povzbuzení síly a odvahy, egyptští otroci dostávali česnek, aby byli silnější.

Právě v Egyptě se dochoval první známý lékařský rádce z 15. století před naším letopočtem, který uvádí hned 22 česnekových receptů proti obtížím, jako jsou bolesti hlavy nebo hltanu a tělesná slabost. Hippokratés předepisoval česnek proti zácpě, otokům a nádorům na děloze. Pythagoras ho nazval králem koření.

Zejména antibiotické a antiparazitické vlastnosti činí česnek výjimečným. Luis Pasteur předváděl, jak v laboratorních podmínkách česnek zabíjí bakterie a působí antibakteriálně. Množství allicinu obsažené v jednom stroužku česneku stačilo na zahubení enterokoků a zlatého stafylokoka.

V česneku obsažená látka alliin se štěpí v allicin, velmi účinné antibiotikum, které ničí většinu mikroorganismů podobně jako penicilin. V krevním oběhu rozproudí přeměnu látkovou, omlazuje, zeštíhluje. Jiné studie potvrzují, že česnek potírá známou bakterii escherichia coli, ale také salmonellu. Ve válkách vojákům pomáhal předcházet gangrénám.

Česnek přirozeně detoxikuje organismus a také podporuje imunitní systém. Při výzkumu ve Velké Británii se u lidí užívajících česnek vyskytovalo o 60 procent méně nachlazení, které se navíc rychleji zaléčilo, než tomu bylo u kontrolní skupiny užívající placebo. Právě od britských lékařů vzešlo doporučení v době nachlazení namísto léků raději v teple pít hodně čaje s citronem a medem. Zkuste do něj příště přidat ještě rozmačkaný česnek, přinese vám znatelnou úlevu.

Česnek je silný antioxidant, který může pomoci snížit hladinu zánětu při potížích, jako jsou choroby srdce, obezita, cukrovka, demence, rakovina. Pokud trpíte některým z autoimunitních chorob, česnek také může pomoci.

Sám o sobě je bohatým zdrojem minerálů, například hořčíku, selenu i nedostatkového jódu. Používá se při zvýšeném krevním tlaku a arterioskleróze, při srdečních a střevních potížích. Česnek také snižuje hladinu cholesterolu v krvi, například v Německu se vyrábí lék na snížení cholesterolu právě z česneku.

Velmi slibné jsou i výsledky nádorových studií, podle nichž je česneková sloučenina allyldisulfid užitečná při bránění růstu některých zhoubných nádorů. V laboratorních podmínkách česnek zabíjel buňky leukemie a zpomaloval růst tumorů prostaty, žlučníku, tlustého střeva a žaludku.

- Všechny výše uvedené informace - na nikoliv dezinformačním serveru - (vzkaz pro kontrolory SZPI) se týkají česneku, nikoliv allivictu. Aby bylo jasno soudruzi. Kdo ví, jak se allivictus vyrábí a že pochází z extrémně kvalitního česneku a ten je konzervován pouze potravinářským lihem - ví něco navíc.

x

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více