language
cs

Allivictus

 

pic.: česnek pro zdraví

 

infografika

 

 

 

 

  •  

  •  


 

infografika

 

 


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

 

 

 

 

LOADING

 

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku, bylin a imunity

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

Třetí dávka anebo to bude tady navždy?

photo

Zdroj: Proočkovaný Izrael zasáhla nová vlna covidu. Zavádí karanténu i pro vakcinované Čechy (msn.com)

Proočkovaný Izrael zasáhla nová vlna covidu. Zavádí karanténu i pro vakcinované Čechy

 
ČTK
 
před 19 hodinami
 

Cestující z České republiky, Německa, Francie, USA a 14 dalších zemí budou od 6. srpna muset v Izraeli do karantény. Povinnost se bude vztahovat také na lidi, kteří byli očkováni proti covidu-19 nebo nemoc prodělali. Izolace má trvat nejméně sedm dní a její ukončení je podmíněno nejméně dvěma negativními testy na koronavirus. Za porušení pravidla hrozí pokuta 5000 šekelů (přes 33 300 Kč). Informuje o tom izraelský list Haarec.

Destinace, u kterých bude po příletu na Ben Gurionovo letiště vyžadována karanténa, kromě Česka zahrnují Spojené státy, Řecko, Itálii, Německo, Francii, Ukrajinu, Bulharsko, Nizozemsko, Island, Svazijsko, Botswanu, Tanzanii, Malawi, Egypt, Rwandu a Tunisku. Rozhodl o tom dnes panel izraelského parlamentu.

Pro cestující ze Spojených arabských emirátů, Guatemaly, Hondurasu, Zimbabwe, Mongolska, Barmy, Namibie, Fidži, Kolumbie, Kambodže, Uzbekistánu, Spojeného království, Argentiny, Brazílie, Běloruska, Gruzie, Jihoafrické republiky, Indie, Turecka, Mexika, Španělska, Kyrgyzstánu, Kypru a Ruska byla povinnost karantény zavedena již dříve. Ze seznamu zemí, u nichž je po příletu do Izraele vyžadována izolace, naopak od pátku zmizí Seychely, Zambie, Paraguay, Kostarika, Uganda, Libérie, Panama a Keňa.

 

Očkování třetí dávkou vakcíny začíná. První na světě ji nabídne Izrael lidem nad 60 let

O horšící se epidemické situaci v Izraeli dnes s lídry koaličních stran jednal premiér Naftali Bennett, odpoledne má jednat takzvaný koronavirový kabinet.

Bennett poznamenal, že je nutné zavést další restrikce, do 20 dnů má podle něj počet pacientů v kritickém stavu podle modelů vystoupit na 800.

Izrael začal v minulých měsících povolovat vstup do země skupinám turistů, ale nikoli jednotlivcům. I těm se měl otevřít v květnu, ministerstvo zdravotnictví to ale kvůli opětovnému nárůstu počtu nakažených opakovaně odložilo.

V pondělí se nákaza koronavirem ve zhruba devítimilionové zemi potvrdila u 3818 lidí, počet covidových pacientů ve vážném stavu mezitím vystoupil na 221, což je nejvíce za čtyři měsíce. Dvaačtyřicet procent pacientů ve vážném stavu podle dat ministerstva zdravotnictví nebylo očkováno. Plně naočkováno proti covidu-19 bylo více než 5,3 milionu Izraelců, tedy většina dospělé populace.

x

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více