language
cs

Allivictus

 

pic.: česnek pro zdraví

 

infografika

 

 

 

 

  •  

  •  


 

infografika

 

 


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

 

 

 

 

LOADING

 

Imunita stojí i za rozhodnutím, jakého partnera si vybereme, říká lékařka

Imunita sídlí všude v našem těle, podobně jako nervový systém. „A tím, čím je pro nervový systém mozek, je pro imunitní systém kostní dřeň, kde imunitní buňky vznikají, a brzlí

 

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku, bylin a imunity

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

Víte, že koupí Allivictu podporujete české zemědělce a českou ekonomiku?

photo

Již v průběhu roku 2014 jsme se stali členy Potravinářské komory ČR a v srpnu jsme se pod její záštitou zůčastnili výstavy Země živitelka v Českých Budějovicích. Dne 3. 12. jsme pak slavnostně převzali certifikát k oprávnění k užívání loga Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR, které garantuje spotřebiteli český původ výrobku a českou kvalitu. Toto logo umožňuje rychle se orientovat v množství výrobků různé provenience a vybrat mezi nimi ten, který je skutečně český, a podpořit tak české zemědělce a českou ekonomiku.

V současné době se často prosazuje názor, že strava založená na lokálních surovinách je pro člověka nejpřirozenější a zároveň také nejzdravější. Trendem je návrat k regionální potravině, což je jedině dobře z mnoha různých důvodů. Domácí produkty bývají obvykle čerstvější a mívají vyšší nutriční hodnoty.

Pokud jde o česnek, tento trend návratu k domácím produktům platí dvojnásob. Česká republika byla až do roku 1995 v produkci česneku soběstačná. V důsledku levných dovozů však pěstitelé od jeho pěstování začali postupně upouštět. V posledních letech naštěstí dochází ke zmiňované změně v myšlení spotřebitelů ve prospěch českého, daleko kvalitnějšího a chutnějšího česneku, který má vyšší podíl cenné sušiny než česnek z dovozu a tím pádem také lepší nutriční hodnoty. To se projevuje zvýšenou poptávkou a zvětšováním jeho pěstebních ploch na území ČR.

Allivictus, který vyrábíme v manufaktuře v České Skalici, obsahuje jen ten nejkvalitnější český česnek pocházející z oblasti Dolního Němčí a z okolí Slaného a jemný kvasný rafinovaný líh z lihovaru Chrudim. Proto můžeme být hrdí na to, že Allivictus je opravdu 100% českým produktem! v

x

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více