language
cs

Allivictus

Imunita za 300 na měsíc

Česnek a zdraví v každé kapce... 

IMUNITA se buduje celoročně. V létě je to nejjednodušší a také nejúčinější. Toto veřejné tajemství zná a využívá ovšem jen velmi malá část populace. Účinným pomocníkem v celoživotní cestě za pevným zdravím je také Allivictus.

přesné dávkování, po požití není z uživatele cítit a lze jej kombinovat s dalšími doplňky stravy. Po konzultaci s pravidelně se dovzdělávaným lékařem i s většinou předepisovaných léků.

Allivictus je kvalitní český doplněk stravy.Je vyroben pouze z kvalitního českého česneku, dnes již z vlastní sadby. Kvalitní vstupní surovina je základ všeho snažení. Vyrábí se ručně a bez použití kovových nástrojů. Obsahuje 67 % česnekového macerátu a 33 % potravinářského lihu, žádné další přísady. Na rozdíl od syrového česneku pravidelným uživatelům dává díky efektivní formě vstřebání mnoho zdravotních benefitů a společensky je neomezuje následným zápachem. Dávkuje se přesně na hmotnost uživatele. CHCI SI ALLIVICTUS KOUPIT

Už naše babičky věděly... česnek je lék!

Česnek je pro své účinky známý už od pradávna... Napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu, k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi. Vše lze léčit jídlem. Čisté a zdravé střeva jsou základ.

Oproti konzumaci čerstvého česneku tkví výhoda Allivictu především v tom, že obvykle nezpůsobuje žádné trávicí obtíže a již po krátké době není cítit z dechu ani potu uživatele. Nevěříte? Vyzkoušejte startovací balení. Allivictus je bezpečný i pro malé děti, těhotné ženy a kojící maminky.
pic.: česnek pro zdraví

V Kanadě je Allivictus registrován Health Canada jako „natural health product“ pod NPN: 80038739. V roce 2012 zde byl povolen prodej a prezentace produktu s následujícím tvrzením:

Allivictus - Imunita v každé kapce

Tradičně užíván v bylinné medicíně:
• k úlevě od příznaků spojených s infekcí horních cest dýchacích a s nachlazením
• ke snižování vysoké hladiny krevních lipidů a tím i rizik onemocnění kardiovaskulárními chorobami
• k udržení zdravé hladiny cholesterolu v krvi“

Na Slovensku, v Německu a Rakousku je allivictus registrován stejně jako v Česku, v kategorii potravní doplněk. Sice jsme v EU, a logicky by měla stačit registrace jedna, ale národní legislativa a potřeba zaměstnávat úředníky má navrch.

Naše provozní a výrobní prostory mají pro systém kritických bodů certifikát úrovně HACCP, pravidelně kontrolovaný certifikačním orgánem CERT-ACO.

Na stránkách dynamických společností prý nesmí chybět fotografie majitele anebo alespoň ředitele společnosti. Ing. Martin Dindoš - ředitel i majitel Allivictus a.s. v jedné osobě se pracovně kromě propagace a prodeji allivictu i nadále věnuje dovozu moselských vín, vývozu konopného piva Konopex, záhonu s českým a slovenským česnekem, panamské plantáži s kávou, aquaponii a aeroponii s léčivými bylinkami, soudu o náhradu škody od českého státu a také veřejně prospěšné kampani #CannabisWarIsOver - if you want it! Proč? Protože na vlastní zahrádce si každý z nás má mít možnost pěstovat co sám uzná za vhodné. Dnes jsou kriminalizováni důchodci za jednu kytku konopí, nelze vyloučit, že časem i za dva stroužky česneku. Přijde Vám to absurdní? Podívejte se zpět co se stalo s Evropou a Českem, stačí za posledních pár let.

Martin Dindoš u zdi

Jak je allivictus drahý? Názor si udělejte prosím sami. Naši věrní klienti nakupují samozřejmě za lepší ceny s cenovým zvýhodněním za věrnost a loajalitu. Čím víc toho nakoupí, tím lepší cenu získají. O mnohém vypovídají komentáře na náš eshop na Heuréce. Známe svojí cenu a proto je slovo "sleva" u nás ve firemní kultuře zákázáno.

infografika

 

 

Mnoho pozitivních zkušeností s Allivictem mají jeho pravidelní uživatelé: "Na Allivictus nedáme dopustit a dokonce ani naše 2 děti už si bez něj ráno neumí představit, zpočátku samozřejmě "brblali" :-). Neuchrání nás sice stoprocentně před nemocemi, ale jednoznačně máme díky němu dobrou imunitu a lépe se bráníme, když na nás nějaký bacil útočí. Jednoznačnou výhodou zároveň je, že česnek skutečně po poměrně krátké době není z těla vůbec cítit."

"Absenci "specifické vůně česneku" nelze Allivictu upřít, poctivá surovina se prostě nezapře! Co mne ale dostává je to, že do 5ti minut není ze mne cítít a dokonce ani když se pořádně zapotím!" 

ZÁSILKOVNA pouze 48 Kč

Poměrně často nás navštěvují orgány státní moci jako jsou Celní zpráva, finanční úřad a SPI, státní potravinářská inspekce. Někdy je to na udání, někdy je to jen cvičení. Občas se nás slušní úředníci vyptávají, jestli nám to stojí za to...stojí! 

Soudním rozhodnutím Nejvyššího správního soudu ČR - z července 2017 - jsme se dozvěděli mimo jiné i to, že česnek je tradiční přírodní lék od doby co jej lidi znají a pěstují.

Průměrný evropský spotřebitel není hlupák, který by si allivictus, výrobek z česneku a lihu, zaměnil s léky na chřipku a nedejbože na rakovinu. Přesně z tohoto tvrzení jsme byli nařčeni v roce 2012 Radou pro rozhlasové a televizní vysílání, která na nás podala několik žalob s úhrnnou pokutou potenciálně až 6 mil. korun!

Následující soudní pře nás stála 5 let rozvoje do té doby prosperující a rostoucí firmy, nemálo finančních prostředků a hodně nervů. Zejména však ztrátu pozic na trhu, nemožnost dál pokračovat v zainvestované a vyrobené reklamě. Báli jsme se v souvislosti s česnekem říct či napsat cokoliv, když jsme zjistili jak nedozírné a skoro až likvidační následky může mít "zvůle výkladu reklamních tvrzení" z pozice moci úředníka.

Naše důvěra v existenci právního státu a zejména zdravého rozumu se vyplatila! Pokud to měl být "nájezd" na firmu skrzevá úřady, prostě nevyšel a nikdy nevyjde. Normální je nebát se a nekrást. Jen se musíte připravit za své práva bojovat. A lepší to nebude! Další soudní stání bylo naplánováno na 8.3.2019. 

Na začátku února se nám ale samosoudce "samoodvolal", poté co se seznámil s celou problematikou a soud odročil na "neurčito". My to ale nevzdáme. Nestačí nám výrok "nebylo prokázáno" ale chceme jasně sdělit pravdu a to i s omluvou - nic nekalého a podvodného jsme neudělali. 

Držte nám palce! Tentokrát již ale žalujeme stát a jeho úředníky my....více informací zde

Co mají společného česnek a konopí? Proč je cenzura na informace ohledně samoléčby tak destruktivní a proč s ní nevzdáme nikdy boj?

 

Logo Cannabios a Trompetol
Allivictus úzce spolupracuje s prvotřídním evropským výrobcem konopné kosmetiky - společností CANNACURA s.r.o. Na našem eshopu najdete většinu položek z portfolia CANNABIOS a Trompetol.
 

TufteAllivictus je partner norské firmy Tufte Wear, která vyrábí kvalitní oblečení s certifikátem Oekotext Standart 100, který zaručuje, že oblečení neobsahuje chemické přísady. S firmou Tufte Wear spolupracuje také náš nejznámější olympijský ambassador Ondřej Synek.

Allivictus byl díky dlouholeté spolupráci se společností Sport Invest oficiálním partnerem seriálu závodů Kolo pro život (2014-2017).

 

Opět plníme lahvičky! Výroba v plném provozu.

Allivictus je z česneku. Česnek je lék již po tisíce let!

Allivictus po aplikaci nezanechává nepříjemnou pachovou stopu!

Allivictus

 • již po velmi krátké době po aplikaci není cítit z dechu ani potu uživatele
 • ​je vyroben výhradně z kvalitního českého česneku
 • je zpracováván ručně a bez použití kovových nástrojů
 • neobsahuje sladidla, umělá barviva a konzervanty
 • obsahuje pouze česnek a líh, žádné další přísady
 • umožňuje pohodlné užívání a přesné dávkování v závislosti na hmotnosti uživatele
 • česnek napomáhá k posílení přirozené obranyschopnosti organismu
 • česnek je tradičně využíván k podpoře normální činnosti srdce a cévní soustavy a k udržení normální hladiny cholesterolu v krvi
 • tinktura 

  Allivictus

 • syrový česnek


Allivictus je 100% český výrobek!

Allivictus, který vyrábíme v manufaktuře
v České Skalici, obsahuje jen ten nejkvalitnější český česnek pocházející
z Moravského Slovácka, z okolí Slaného a Litoměřic a jemný kvasný rafinovaný líh z lihovaru Chrudim.


V roce 2014 jsme pro Allivictus získali značku Český výrobek – garantováno Potravinářskou komorou ČR, která garantuje spotřebiteli český původ výrobku a českou kvalitu. Jsme hrdí na to, že Allivictus je opravdu 100% českým produktem!

 • Allivictus je jedinečný - přísné podmínky výroby a pěstování umožňují produkci pouze v limitovaném množství
 • zaručujeme prvotřídní kvalitu díky ručnímu zpracování bez použití kovových nástrojů
 • je vyráběný v České republice pouze z kvalitního českého česneku

 V Kanadě je přípravek certifikován jako natural health          product.
 V Evropské unii je přípravek certifikován jako doplněk stravy.

infografika

Produkty pro každé roční období

Aktivní péči o zdraví a prevenci umíme ocenit, stejně jako loajalitu a podporu našich věrných zákazníků. 

Možnost platit kartou Platební karty


Hledáte originální benefity pro své zaměstnance či klienty?
darujte některý z našich produktů

Kde koupit Allivictus? Kde vyzvednout osobně?

 • ČR, SR, Německo, Rakousko, Rusko, Kanada, USA, amazon.ca amazon.com

 • Praha


 • Speciality ze světa nejen tolik medializovaného konopí u odborníků


 • CBD Club PRAHA                                Na Bojišti 22, Praha 2   

 • Po - Čt 10:00 až 18:00

 • Pátek 11:00 až 19:30

 • Sortiment k zakoupení: 

 • Allivictus startovací balení, Allivictus sada 3x50ml, Allivictus Premium, Allivictus Gold Edition 2008

 • Objednávky z eshopu si lze zde vyzvednout 3 dny po zaplacení

Plzeň


 • Kavárna Orient Coffee


 • Naměstí Republiky 135/21,
  301 00 Plzeň
  Po - Pá: 9.00 - 18.00
  So - Ne: 12.00 - 18.00

 • Sortiment k zakoupení: 

 • Allivictus startovací balení, Allivictus sada 3x50ml, Allivictus Premium

 •  

Česká Skalice

manufaktura a výdejní místo:
Allivictus, s.r.o.
Podhradní 437
552 03 Česká Skalice
Otevřeno: Po-Pá 6:00 - 14:00 (zvoňte)
Telefon: +420 601 394 217

 • Neratovice

  kancelář a vzorková prodejna:
  Allivictus,s.r.o.
  Vojtěšská 324
  277 11 Neratovice
  Otevřeno: Po-Pá 7:00-15:00
  Telefon: +420 326 907 530,
  +420 603 171 954

 • Prodkty EFFFI zakoupíte zde:
  MUDr. Ondřej Toman − Ambulance
  Neurologie, chiropraxe a akupunktury
  Masarykova 485
  277 11 Neratovice

 • Zlín

 • Vita Sana Club
  Areál Svit - budova max 32 - 4.np
  Jana Antonína Bati 5648
  760 01 Zlín
  telefon: +420 776 44 55 66

 • WILD CATS Zlín
  Vodní 5328 (dům koupelen 3. NP)

 • Otevřeno:
  Po-Pá 7:30-19:00

 • Tábor

  MUDr. Jana Rybaříková
  ordinace Čistého sportu
  Čsl. armády 2043
  telefon: +420731402949

 • Již brzy otevřeme Allivictus Pointy v těchto městech:

 •  

  Brno, Olomouc, Ostrava, Ústí nad Labem, Litoměřice, Mělník, Pardubice a Jihlava

   


 •  

Co se děje okolo Allivictu?

LOADING

Ambasadoři produktu Allivictus

Ondřej Synek

mistr světa ve veslování

 

Zdeněk Kříž

vítěz světového poháru ve vytrvalostní cyklistice a úspěšný sportovec

 

Jan Svoboda

vícenásobný mistr ČR v dřevorubeckých soutěžích

 

Tereza Olivová

několikanásobná mistryně ČR a SR v surfingu

 

Marek Hyka

mistr světa v letecké akrobacii

 

Tereza Huříková

vítězka světového poháru MTB XC kategorie U23

 

Ivan Rybařík

vítěz etapového závodu horských kol Crocodile trophy

 

Bonver Dakar Project

14. místo na Rallye Dakar 2015

 

Petr Koukal

vícenásobný mistr republiky v badmintonu a účastník LOH 2008

 

LOADING

Novinky ze světa česneku

Chci dostávat tipy na zajímavé akce a novinky

NOVINKA
Sada Allivictus PREMIUM 3 x 50 ml


Vhodné především pro dlouhodobé uživatele tinktury Allivictus

x chci vědět více